Epic Games w poniedziałek (nie) zapowie Gears of War 3

Epic Games przesunęło ogłoszenie nowego projektu, którym najprawdopodobniej jest Gears of War 3. Cliff Bleszinski zaprezentuje produkcje w talk-show Late Night w telewizji NBC w poniedziałek.

Czy w poniedziałek dowiemy się tego, co już wszyscy ponoć i tak wiedzą, czyli to, że Epic rozpoczęło prace nad Gears of War 3? Najprawdopodobniej tak. Cliff Bleszinski będzie gościem talk-show Late Night, prowadzonego na antenie NBC. Opóźnienie wyniknęło z prośby samego twórcy Gearsów, który poprosił o kilka dni na dopracowanie prezentacji, jaką przygotował dla telewidzów.

Epic Games dotychczas zapowiadało, że zamierza poczekać z trzecią częścią sagi Gears of War na konsole nowej generacji. Jednak w Internecie pojawia się coraz więcej plotek, że produkcja gry już ruszyła. Co ciekawe, sam Bleszinski dolewa oliwy do ognia sugerując, że „wkrótce się wszystkiego dowiemy”.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.