Epic Games w poniedziałek (nie) zapowie Gears of War 3

Epic Games przesunęło ogłoszenie nowego projektu, którym najprawdopodobniej jest Gears of War 3. Cliff Bleszinski zaprezentuje produkcje w talk-show Late Night w telewizji NBC w poniedziałek.

Czy w poniedziałek dowiemy się tego, co już wszyscy ponoć i tak wiedzą, czyli to, że Epic rozpoczęło prace nad Gears of War 3? Najprawdopodobniej tak. Cliff Bleszinski będzie gościem talk-show Late Night, prowadzonego na antenie NBC. Opóźnienie wyniknęło z prośby samego twórcy Gearsów, który poprosił o kilka dni na dopracowanie prezentacji, jaką przygotował dla telewidzów.

Epic Games dotychczas zapowiadało, że zamierza poczekać z trzecią częścią sagi Gears of War na konsole nowej generacji. Jednak w Internecie pojawia się coraz więcej plotek, że produkcja gry już ruszyła. Co ciekawe, sam Bleszinski dolewa oliwy do ognia sugerując, że „wkrótce się wszystkiego dowiemy”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.