Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu

Kolejny weekend z radiem FAMA

Klawiatura dla graczy, słuchawka Bluetooth dla biznesmenów oraz recenzje Battlefield: Bad Company 2 i Alien vs Predator, czyli FAMAHARDWARE i FAMAGAMES w skrócie.

W sobotnim wydaniu FAMAHARDWARE o godzinie 16, będziecie mieli okazje wysłuchać min: recenzje klawiatury dla graczy – Roccat Valo oraz słuchawki Bluetooth dla biznesmenów – Icon7 VOX Touch. Nie zabraknie także kolejnego wydania kącika retro, informacji ze świata nowych technologii oraz konkursu i przeglądu portali z branży IT.

FAMAGAMES natomiast to kolejne recenzje gier – pojawią się między innymi Battlefield: Bad Company 2 oraz Alien vs Predator. W audycji redaktorzy przedstawią wam także niepublikowane dotąd materiały z wiosennej konferencji CD Projekt, a w tym między innymi informacje o grze Two Worlds 2. Zapraszamy także do konkursu związanego z przedświąteczną zapowiedzią gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – więcej szczegółów w niedzielę po godzinie 16.

Audycji możecie słuchać na żywo odwiedzając stronę radia www.radiofama.eu. W przypadku przebywania w okolicach zachodniej Warszawy, Łowicza, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Sochaczewa włączcie radio i nastawcie 94.9FM.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.