Meizu przygotowuje klona iPada

Chińska firma Meizu już pracuje nad pierwszym klonem iPada - tabletem o oznaczeniu mBook, który odtworzy materiały w rozdzielczości 1080p i będzie pracować do 12 godzin na baterii.

Dyrektor generalny firmy Meizu, Jack Wong, zamieścił w Internecie pierwsze informacje, dotyczącego pierwszego klona tabletu Apple’a. Znany w świecie elektroniki, producent klonujący urządzenia znanych firm, przygotowuje tablet o nazwie mBook, który ma być wyposażony w ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, procesor z taktowaniem 1,5 GHz, który umożliwi odtwarzanie materiałów w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli, a także złącze HDMI, łączność 3G, nawigację GPS oraz baterię, która może zasilić urządzenie nawet na 12 godzin ciągłej pracy. Tablet ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android, zoptymalizowanego pod ekran większych rozmiarów.

Jak na razie data premiery i cena tabletu Meizu mBook nie są znane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.