Niskoprofilowa karta Asus Bravo220

Niskoprofilowy GeForce GT 220 z pasywnym chłodzeniem

Asus dodaje do swojej oferty kartę graficzną Bravo220 - niskoprofilowy, pasywnie chłodzony model, oparty na procesorze GeForce GT 220, przeznaczony dla komputerów HTPC.

Asus postanowił udobruchać nieco posiadaczy lub przyszłych posiadaczy komputerów typu HTPC (Home Theater PC), wprowadzając na rynek niskoprofilową kartę graficzną Bravo220, która opiera się na procesorze graficznym GeForce GT 220. Asus wykorzystał przy budowie technologię Splendid Plus, poprawiającą jakość obrazu i automatycznie optymalizującą materiały wideo w zależności od zewnętrznego oświetlenia (czujnik oświetlenia w zestawie). Technologia ta równocześnie obniża poziom hałasu oraz redukuje artefakty, tak by wyświetlany obraz był dokładniejszy, czystszy i z lepiej odwzorowanymi kolorami.

Karta graficzna Bravo220 posiada procesor z taktowaniem 525 MHz, 128-bitową szynę pamięci, 1 GB pamięci z zegarem 800 MHz oraz złącza D-Sub, DVI i HDMI. Shadery są taktowane zegarem 1360 MHz.

Pasywnie chłodzona karta Asusa jest dostępna w przedsprzedaży, w cenie 70 euro. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.