BlackBerry 6 - nowy system RIM

Prezentacja systemu BlackBerry OS 6

RIM umieściło w Sieci zwiastun swojego najnowszego systemu operacyjnego dla smartfonów BlackBerry, który na rynek trafi w trzecim kwartale 2010 roku.

System operacyjny BlackBerry OS 6 co prawda do obiegu trafi dopiero w trzecim kwartale 2010 roku, ale już teraz możemy bliżej przyjrzeć się temu, co nas czeka. Interfejs użytkownika nowego OS-u firmy RIM można prześledzić na poniższym filmiku, z którego wynika, że otrzymamy pełną obsługę technologii dotykowej. Nie będzie to jednak jedyna wersja systemu, bowiem RIM przygotowuje oddzielny produkt dla urządzeń ze sprzętową klawiaturą. Z grubsza rzecz ujmując, BlackBerry OS 6 będzie mniej biznesowy, a bardziej społecznościowy i multimedialny. Zauważalne są znaczne usprawnienia w funkcjach integracji z Twitterem oraz odtwarzania multimediów. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.