Nokia, według niektórych analityków, już nie jest liderem rynku smartfonów

Próbka możliwości filmowych Nokii N8

Nokia zamieściła w Sieci filmik w jakości HD, ukazujący możliwości aparatu fotograficznego o rozdzielczości 12 Megapikseli, który znajdziemy w telefonie Nokia N8.

W dniu wczorajszym Nokia oficjalnie zaprezentowała swój najnowszy smartfon z systemem Symbian^3, w wyposażeniu którego znalazł się również cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 12 Megapikseli. Czujnik ten, choć o ogromnej rozdzielczości, zapewne nie sprawdzi się przy słabym oświetleniu, ale ma inną zaletę – potrafi rejestrować materiały filmowe w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Próbkę jego możliwości postanowiła w Sieci umieścić sama Nokia, wydając ciekawy filmik o naprawdę znakomitej jakości. Należy również pamiętać, że filmik nagrywany był przy użyciu jeszcze nie ostatecznego firmware’u, który znajdzie się w wyposażeniu modelu N8 w trzecim kwartale 2010 roku, kiedy to trafi on na rynek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.