Radeon HD 5970 z wyjściem na dwanaście monitorów

PowerColor dodaje do swojej oferty dwuprocesorową kartę graficzną Radeon HD 5970, która w swoim wyposażeniu będzie posiadać aż dwanaście złącz mini DisplayPort.

Jeśli karta graficzna Sapphire HD 5870 Eyefinity 6 z sześcioma wyjściami DisplayPort zrobiła na was wrażenie, to teraz przygotujcie się na szok. PowerColor przygotowuje bowiem dwuprocesorową kartę graficzną Radeon HD 5970, która w swoim wyposażeniu posiadać będzie aż dwanaście wyjść mini DisplayPort dla dwunastu dla monitorów. Ponadto karta wyposażona będzie w 4 GB pamięci GDDR5, a zajmować będzie nawet trzy sloty PCI Express. Nieznane są dotąd częstotliwości pracy procesora graficznego i pamięci nowej karty firmy PowerColor, ale więcej szczegółów na jej temat poznamy na początku czerwca, kiedy odbędą się targi komputerowe Computex. Chętni z pewnością już teraz muszą zacząć odkładać pieniądze, bowiem karta na pewno nie będzie tańsza niż 2500 złotych.

Sprawdź, która karta graficzna jest w tej chwili najmocniejsza!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.