Monitor objęty jest 5-letnią gwarancją

Samokalibrujący się monitor EIZO z panelem IPS

EIZO rozpoczyna sprzedaż 24-calowego monitora LCD z panelem IPS, który wyposażony jest w czujnik kalibracji, który może automatycznie dostosowywać jakość obrazu.

EIZO wprowadza do sprzedaży nowy monitor LCD o oznaczeniu ColorEdge CG245W, oparty na 24,1-calowym panelu IPS, który oferuje 98-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów Adobe RGB. Monitor oferuje ponadto rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli, czas reakcji na poziomie 5 milisekund (G2G), maksymalną jasność na poziomie 270 nitów, współczynnik kontrastu równy 850:1, a także czujnik kalibracji, który automatycznie dostosuje jakość wyświetlanego obrazu. Ponadto do dyspozycji jest podstawa FlexStand, która oferuje możliwość obrotu, przechylenia, obrotu o 90 stopni oraz dostosowania wysokości panelu. Warto również wspomnieć, że maksymalny pobór mocy monitora wynosi 100W. W wyposażeniu nie zabrakło także podwójnego złącza DVI oraz wejście DisplayPort.

24-calowy monitor EIZO jest oczywiście przeznaczony dla profesjonalistów, którym wydanie ponad 3000 złotych na monitor, prędzej czy później się zwróci.

Zobacz też nasz ranking 24-calowych monitorów LCD!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.