Skype Access za darmo dla wszystkich, którzy utknęli na lotniskach

Pomimo stopniowego przywracania ruchu lotniczego w Europie, wielu podróżnych nadal czeka na możliwość powrotu do swojego kraju i domu, W związku z tym Skype postanowił znieść wszystkie opłaty Skype Access do końca piątku.

Dzięki zniesieniu opłat, podróżujący poprzez Skype Access będą mogli bez przeszkód pozostawać w kontakcie ze wszystkimi bliskimi dzięki wideorozmowom i rozmowom głosowym oraz tekstowym, surfować w sieci oraz korzystać ze swoich skrzynek mailowych. Wszystko to w 100 000 hotspotów umiejscowionych na lotniskach międzynarodowych, w hotelach, restauracjach oraz kawiarniach.

Skype Access to usługa pozwalająca na korzystanie z płatnych hotspotów poprzez konto Skype – opłata jest pobierana ze środków, które użytkownik posiada na swoim koncie Skype. Wszystko, czego potrzeba do korzystania z aplikacji to dostęp do odpowiedniego hotspota, najnowsza wersja Skype, którą można pobrać z naszego portalu.

Pełną listę hotspotów, z których można korzystać przy pomocy aplikacji Skype Access można znaleźć tutaj http://bit.ly/9OreVE.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.