Smartbook Compaq AirLife 100 z dotykowym ekranem

Na stronie HP pojawia się nowy smartbook Compaq AirLife, oparty na procesorze Snapdragon 1 GHz i wyposażony w 10,1-calowy, dotykowy ekran LCD.

HP oficjalnie dodaje do swojej oferty ultramobilną maszynę Compaq AirLife 100, opartą na platformie ARM. Smartbook wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon z taktowaniem 1 GHz, 512 MB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci flash (w tym 15 GB do dyspozycji użytkownika), gniazdo kart pamięci SD, łączność WiFi, moduł 3G, klawiaturę o rozmiarze 92 procent zwykłej klawiatury notebookowej oraz 10,1-calowy, rezystywny ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie opiera się na systemie operacyjnym Google Android i wyposażone jest w baterię, która pozwoli nawet na 12 godzin ciągłej pracy po jednym naładowaniu.

Smartbook Compaq AirLife 100 na pewno będzie oferowany przez hiszpańskiego operatora Telefonica w Ameryce Południowej i niektórych krajach europejskich w ramach umów abonenckich. Nie wiadomo na razie, czy w pozostałych krajach będzie można go kupić bez umowy. Cena pozostaje również zagadką.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.