Oficjalne screeny wyglądają bardzo obiecująco

Sony Move i Microsoft Natal w centrum zainteresowań Cryteka

Studio Crytek zdradziło, że jest gotowe na technologie gier nowej generacji. Silnik CryEngine, którego wersja 3.0 znajdzie zastosowanie w Crysis 2, będzie obsługiwał Natala, Move'a i obraz 3D.

Jak powiedział Cevat Yerli, dyrektor Cryteka, jego studio pracuje obecnie bardzo „blisko i owocnie” z firmami Sony i Microsoft. Efektem tej współpracy ma być coś, czego na razie nie może ogłosić. Na osłodę dodał, że częścią tego projektu jest implementacja obsługi kontrolerów nowej generacji (Sony Move i Microsoft Natal) do silnika CryEngine.

To nie koniec nowości dotyczących ciekawie się zapowiadającej technologii CryEngine. Yerli zdradził również, że silnik będzie obsługiwał technikę generowania obrazu 3D.

Dowiedzieliśmy się również, że wersji bezpłatnej, demonstracyjnej Crysisa 2 najprawdopodobniej nie będzie Jak tłumaczy Yerli, są to zbyt duże koszta dla firmy Crytek.

0
Źródło: Develop
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.