Kompakt stworzony z myślą o płci pięknej

Stylowy kompakt dla pań

Sony postanowiło przygotować coś specjalnie dla pań, a mianowicie stylowy aparat cyfrowy z 14,1-megapikselową matrycą CCD, 4-krotnym zoomem oraz 2,7-calowym ekranem LCD.

Japoński producent wprowadza (na razie) na swój rodzimy rynek nowy cyfrowy aparat kompaktowy, który skierowany jest dla przedstawicielek płci pięknej, co widać na pierwszy rzut oka. Model o oznaczeniu DSC-W350D wyposażony jest w 14,1-megapikselowy czujnik CCD, obiektyw Carl-Zeiss z 4-krotnym zoomem optycznym, zakres czułości do ISO 3200, 2,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 230 tysięcy pikseli, 45 MB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą kart pamięci Memory Stick, ale również SD/SDHC. Aparat ponadto potrafi rejestrować materiały wideo w rozdzielczości HD 720p i posiada złącze USB 2.0.

Na rynek nowy aparat cyfrowy Sony trafi 23 kwietnia, w cenie około 287 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 850 złotych.

Zobacz również nasz ranking kompaktowych aparatów!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.