Microsoft Courier nie trafi na rynek

Tablet Microsoft Courier nie ujrzy światła dziennego

Microsoft potwierdza, że projekt tabletu z dwoma ekranami o nazwie Courier jest raczej projektem badawczym, a nie produktem gotowym na rynkową premierę.

Mamy już absolutną pewność, że Microsoft przynajmniej na razie nie będzie bezpośrednio rywalizować z iPadem firmy Apple, bowiem tablet giganta z Redmond nigdy nie ujrzy światła dziennego. Courier z dwoma dotykowymi ekranami pozostanie w fazie projektu i nigdy nie trafi na rynek, przynajmniej w tej formie, którą do tej pory przedstawiały renderowane zdjęcia. Microsoft nie powinien jednak kompletnie porzucać tego projektu, gdyż wydał na niego dość duże pieniądze. Najprawdopodobniej więc opracowywane dotychczas technologie ujrzymy jeszcze w jakimś innym urządzeniu, które tym razem na rynek trafi. HP Slate pozostaje więc na razie jedynym tabletem, w którym Microsoft maczał swoje palce.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.