Kombinacja Nexusa One z iPhone'em

TEGW3000 – wygląd Nexusa One + interfejs iPhone’a

TEGW3000 to smartfon, zainspirowany nie tylko telefonem Google'a - Nexusem One, ale również interfejsem użytkownika systemu iPhone OS.

Nexus One i iPhone w dwóch osobnych urządzeniach to za mało dla rynku telefonów komórkowych, przynajmniej z punktu widzenia chińskiego MBCool. Urządzenie o oznaczeniu TEGW3000 zapożycza więc wygląd od smartfona Google’a, a oprogramowanie od iPhone’a. W wyposażeniu znajdziemy natomiast 3,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 320 x 480 pikseli, dwa sloty na karty SIM, łączność WiFi, 2-megapikselowy aparat cyfrowy, analogowy tuner telewizyjny, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe oraz port USB, a wszystko to w obudowie mierzącej 13 milimetrów grubości i ważącej 138 gramów. Obejść się jednak trzeba bez łączności 3G. Telefon raczej nie ma większych szans na dotarcie na rynek europejski, ale co ciekawe, interfejs użytkownika dostępny jest również w języku polskim.

Telefon kosztuje około 350 złotych, a dostępny jest w chińskim serwisie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.