Sharp Aquos DX3 ze zintegrowaną nagrywarką Blu-ray

Telewizory HDTV z linii Aquos, wyposażone w nagrywarki Blu-ray

Sharp wprowadza na rynek kolejną serię telewizorów HDTV o oznaczeniu DX3. Modele o przekątnych od 32 do 52 cali wyposażone będą w zintegrowane nagrywarki Blu-ray.

Japoński producent wprowadza na swój rodzimy rynek nową linię telewizorów, należącą do rodziny Aquos. Seria o oznaczeniu DX3 składa się z modeli o przekątnych ekranu 32, 40, 46 i 52 cali. Ten pierwszy oferuje rozdzielczość 1366 x 768 pikseli i dwa porty HDMI, podczas gdy ostatnie trzy oferują pełną rozdzielczość HD 1920 x 1080 pikseli oraz trzy porty HDMI. Ponadto wszystkie posiadają współczynnik kontrastu na poziomie 2 milionów do 1, port Ethernet, wsparcie dla BD-Live i DLNA, port USB, a także wspomniane wcześniej nagrywarki Blu-ray. Sharp nie podał jeszcze cen swoich nowych telewizorów HDTV, ale pierwszy model o przekątnej 32 cali ma trafić na rynek 20 maja. Pozostałe trzy będzie można kupić w Japonii od 10 czerwca. Data premiery w pozostałych krajach również pozostaje tajemnicą.

Sprawdź też nasz ranking telewizorów LCD!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.