Monitor objęty jest 4-letnią gwarancją

27-calowy monitor dla profesjonalistów

NEC rozszerza swoją linię monitorów LCD dla profesjonalistów o nowy, 27-calowy model z panelem p-IPS, który oferuje 97,1-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów AdobeRGB.

Firma NEC dodaje do swojej oferty monitor MultiSync PA271W, wyposażony w 27-calowy panel p-IPS o natywnej rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Ponadto nowy monitor dla profesjonalistów oferuje 97,1-procentowe pokrycie przestrzeni kolorów AdobeRGB, czas odpowiedzi G2G na poziomie 7 milisekund, współczynnik kontrastu 1000:1, maksymalną jasność równą 300 nitów (cd/m2), złącze dual DVI oraz DisplayPort, a także trzy porty USB 2.0 oraz podstawę, która umożliwia obrócenie i przechylenie panelu, jak również dostosowanie jego wysokości o 15 centymetrów w pionie.

Tymczasem technologia AmbiBright automatycznie dostosuje jasność wyświetlacza w zależności od warunków oświetleniowych w pomieszczeniu. Do dyspozycji użytkownika pozostają również funkcje Picture-in-Picture oraz Picture-by-Picture.

Monitor NEC MultiSync PA271W trafi na półki sklepowe w tym miesiącu, w cenie 1400 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 4400 złotych.

Sprawdź nasz ranking monitorów powyżej 24 cali!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.