Korzystanie z gier w 3D na Playstation jest kosztowne. Zwykłe okulary 3D nie wystarczą.

3D dla PlayStation 3 już 10 czerwca, ale na razie tylko w Japonii

Wielkimi krokami zbliża się premiera gier 3D dla PlayStation 3. Poza tym, że będą dostępne tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni pojawia się jeszcze jedno "ale".

Gry będzie można pobrać 10 czerwca z PlayStation Network. Tytuły są tylko trzy: Super Stardust, WipeOut i Pain. Dwie pierwsze udostępnione będą za darmo, trzecia ma kosztować 3,20 USD.

Aby jednak w pełni korzystać z uroków, jakie oferują nam wspomniane produkcje, należy uzbroić się w telewizor 3D i okulary. Oczywiście Sony chce tym zachęcić do kupna swoich produktów.

Pierwsze telewizory 3D sprzedawane przez japońskiego giganta to Bravia LX900, HX900 i HX800. Model LX900 będzie wyposażony w bezprzewodowy LAN i 40, 46, 52 lub 60 calowy ekran LED. 46″ wersja kosztować ma zaledwie 3 900 USD, co w przeliczeniu na naszą walutę daje sumę 12 500 zł.

Jako bonus dostaniemy też dwie pary okularów. Po wydaniu takiej kwoty nikogo chyba nie zdziwi fakt, że do wyboru są też różowe.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.