84-calowy telewizor 3DTV

84-calowy telewizor w trzech wymiarach

Podczas konferencji SID 2010, firma LG prezentuje między innymi 84-calowy telewizor LCD o rozdzielczości 3840 x 2180 pikseli, który potrafi wyświetlać obraz w trzech wymiarach.

Na wystawie SID 2010, która odbywa się w Washington State Convention Center w Seattle, południowokoreańska firma prezentuje światu 84-calowy telewizor LCD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, który potrafi wyświetlać trójwymiarowy obraz, jeśli skorzystamy ze specjalnych, stereoskopowych okularów. To jednak nie wszystko, co LG ma do zaoferowania. Mianowicie prezentowane są również mniejsze telewizory 3DTV, które nie wymagają użycia okularów, dzięki wykorzystaniu technologii Liquid Lens.

LG demonstruje również 10,1-calowy, zaokrąglony wyświetlacz LCD, panel TV o grubości zaledwie 2,6 milimetra oraz 15,6-calowy wyświetlacz LCD do notebooka, który charakteryzuje się najmniejszym na świecie poborem mocy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.