Spot Get a Mac

Apple nie będzie emitowało reklam „Get a Mac”

Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple'a.

Czy ktoś z internautów nie kojarzy spotów reklamowych Get a Mac? Przypominamy: dwie osoby na ekranie, jedna symbolizująca Windows, druga Mac OS X. Windows zawsze się chwali czego to on nie potrafi. A Mac zawsze udowadnia, że właściwie, to PC nie ma się czym chwalić. Pamiętacie? No właśnie. Pomysłowa kampania reklamowa, która odniosła olbrzymi sukces i zachęciła wiele osób do porzucenia Visty na rzecz Leoparda, właśnie dobiegła końca.

Klipy zniknęły z oficjalnej witryny Apple’a i najprawdopodobniej już tam nie wrócą. Na szczęście można je wciąż powspominać dzięki YouTube’owi (hasło kluczowe: get a mac). Nowa kampania reklamowa Wielkiego Jabłka ma już nie naśmiewać się z produktów Microsoftu, a wyłącznie promować własne. Jesteśmy bardzo ciekawi.

0
Źródło: Mac Rumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.