Apple w 2 miesiące sprzedało 2 miliony iPadów

Apple dumnie poinformowało, że w ciągu niespełna 60 dni od premiery iPada, zdążyło sprzedaż już przeszło 2 miliony egzemplarzy swojego tabletu.

Gigant z Cupertino postanowił pochwalić się wszem i wobec najnowszymi wynikami sprzedaży swojego „magicznego” tabletu, którego amerykańska premiera odbyła się 3 kwietnia 2010 roku, natomiast międzynarodowy debiut miał miejsce w ubiegłym tygodniu. W ciągu tych niespełna 60 dni od premiery, Apple sprzedało już przeszło 2 miliony egzemplarzy iPada, a przypomnijmy, że 3 maja Steve Jobs informował o sprzedaży przeszło miliona egzemplarzy. Trzeba przyznać, że średnio milion sprzedanych sztuk miesięcznie to niezły wynik. Do tego stopnia, że Apple wciąż nie wyrabia się z dostawami i prosi swoich przyszłych klientów o cierpliwość. Sam Jobs zapewnia, że „pracują bardzo ciężko, aby zbudować wystarczającą ilość iPadów dla każdego”.

Jednym egzemplarzem iPada bawi się nasz redaktor prowadzący w… kuchni! Sprawdź, jak tablet Apple’a sprawuje się w roli deski do krojenia warzyw🙂

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.