Call of Duty: Black Ops z naciskiem na fabułę, tym razem nieliniową

Kilku wybranych dziennikarzy zostało zaproszonych na wczesny pokaz gry Call of Duty: Black Ops. Z ich wrażeń wiemy, że gra będzie miała rozwiniętą, nieliniową fabułę.

Najnowsza odsłona z serii Call of Duty, opracowywana tym razem przez studio Treyarch, będzie kładła duży nacisk na fabułę. Gra ma mieć głębokich bohaterów i, co ciekawe, różnicować się na skutek działań gracza. Niestety, nie wiemy czy to będą kosmetyczne zmiany w dialogach w filmikach, czy też coś bardziej poważnego, tym niemniej nieliniowość fabuły to nowość w Call of Duty.

Wiemy też, że znane i uwielbiane mini-gry z poprzednich części będą jeszcze bardziej rozwinięte. Pojawi się wątek strategiczny – podczas jednej z misji będziemy z pokładu samolotu SR-71 Blackbird koordynować działania naszych jednostek specjalnych (a zatem w jednej misji pojawi się wątek strategiczny).

Miłośnicy grania wieloosobowego na jednym ekranie również będą mieli się z czego cieszyć – gra umożliwi zabawę nawet czterem graczom na podzielonym ekranie.

To, co jednak najważniejsze w serii Call of Duty, to hollywoodzka widowiskowość. Uczestnicy pokazu zapewniają: akcja i adrenalina wylewa się z ekranu. Jeśli to prawda, to my już chcemy w to grać!

Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.