Cenega będzie rejestrowała w swoim programie lojalnościowym wszystkie gry, w tym konkurencji

Kompania Graczy OPEN czyli nowe otwarcie programu lojalnościowego dla graczy! Rejestrować w nim można wszystkie gry na komputery PC, nie tylko Cenegi.

Cenega Poland z wielką przyjemnością informuje, iż program lojalnościowy Kompania Graczy otwiera się na rejestrację gier PC wszystkich dystrybutorów w Polsce. Po raz pierwszy i jako pierwsza w Polsce oferuje rejestrację wszystkich gier komputerowych PC legalnie zakupionych w Polsce. Nie jest istotny producent, światowy wydawca, czy polski dystrybutor. W ten sposób Cenega chce promować zakup legalnych gier komputerowych oraz umożliwić wszystkim graczom komputerowym sprawdzenie funkcjonalności programu lojalnościowego, który jest na rynku już od 3 lat.

– Ten nowatorski i odważny krok postanowiliśmy wykonać, aby promować zakup legalnego oprogramowania w Polsce. Kompania Graczy jest liderem jeśli chodzi o programy lojalnościowe i chcemy, aby jak największa liczba osób miała okazję się z nim zapoznać oraz korzystać z jego szerokich możliwości. Zażywszy, że te są teraz jeszcze większe, jako iż do grona partnerów dołączyła firma Gameloft – lider w kategorii gier na telefony komórkowe – powiedział Michał Matusiewicz, manager Kompani Graczy.

Pomysł znakomity, ale odnosimy się do jego realizacji z rezerwą. Gry Red Dead Redemption w Polsce, której Cenega jest dystrybutorem, jak nie było, tak nie ma (aczkolwiek problemy ma cała Europa). I wszyscy pamiętamy edycję kolekcjonerską polskiego Fallouta 3, która potrafiła dotrzeć… w rok po zamówieniu.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.