Czas pożegnać Infinity Ward?

Studio Infinity Ward, odpowiedzialne za serię gier Call of Duty: Modern Warfare, najprawdopodobniej zostanie zamknięte przez Activision Blizzard, po tym jak ukończy pracę nad drugim dodatkiem do gry.

Analitycy są zdania, że studio Infinity Ward zostanie wkrótce zamknięte przez swoje wydawnictwo, po tym jak zostaną ukończone prace nad drugim dodatkiem do gry Modern Warfare 2.

– Ciągłe samo zwalnianie się pracowników z Infinity Ward wytworzyło uzasadnione wątpliwości wobec przyszłości marki Call of Duty: Modern Warfare – komentuje analityk Mike Hickey z Janco Partners. – Spodziewamy się, że Activision Blizzard zamknie Infinity Ward po premierze drugiego dodatku do Modern Warfare 2. Kolejną częścią gry zajmą się dwa inne studia, które wcześniej się nie zajmowały tym tytułem – dodaje. Analitykowi chodzi najprawdopodobniej o Treyarch i Sledgehammer, które były odpowiedzialne za dodatkowe prace przy Call of Duty.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.