Czytnik Google żegna Internet Explorera 6

Internet Expoler 6, którego użytkownicy uparcie nie chcą aktualizować, nie będzie działał z kolejną witryną. Google ogłosiło, że przestaje odpowiadać za jego zgodność z Czytnikiem.

Google w lutym ogłosiło, że dział techniczny YouTube’a przestanie dbać o zgodność z Internet Explorerem 6. Firma twierdzi, że nie ma sensu, by marnować czas i zatrzymywać innowacje, skoro aktualną wersją przeglądarki Microsoftu jest ósma edycja. Od dziś użytkownicy prehistorycznej już aplikacji będą mogli mieć problemy również z Czytnikiem Google. Koncern z Moutain View bowiem zaprzestał wspierania IE6 również i w tej usłudze.

Micrososoft nie jest tu jednak szczególnie piętnowany. Google zerwie również ze starymi wersjami Firefoksa, Safari a nawet Chrome’a.

Najnowszą wersję Windows Internet Explorera znajdziesz w usłudze Windows Update. Najnowsze wersje innych przeglądarek – na naszym portalu.

0
Źródło: TechCrunch
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.