Drugi dodatek do Modern Warfare 2 zapowiedziany (aktualizacja)

Bijący rekordy popularności Modern Warfare 2 doczeka się drugiego dodatku. Niestety, ponownie skorzystają na nim wyłącznie wielbiciele rozgrywki wieloosobowej.

Po ciepło przyjętym przez graczy dodatku Stimulus Pack przyszedł czas na drugie rozszerzenie do najnowszego Call of Duty. Jego forma będzie identyczna jak w przypadku swojego poprzednika: znów otrzymamy zestaw map (pięć sztuk), na których będzie można rozgrywać mecze mutliplayer.

Cena dodatku Resurgence Pack nie jest znana (poprzedni kosztował 1 200 punktów Microsoft), nie znamy też daty premiery. Wiemy jednak, że najpierw pojawi się on w wersji na konsolę Xbox 360. Inne platformy będą musiały poczekać dodatkowy miesiąc.

Aktualizacja:

Dodatek pojawi się 3 czerwca. Dwie zawarte w nim mapy pochodzić będą z pierwszej części Modern Warfare. Reszta map nosi nazwy Carnival, Trailer Park i Fuel.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.