Powrót do przyszłości według Google

Google buduje wehikuł czasu

Co prawda "wehikuł czasu" budowany przez Google nie pozwoli użytkownikowi na powrót do przeszłości, ale za to pozwoli firmie z Mountain View na przeszukiwanie przyszłości użytkownika.

Wehikuł czasu o nazwie Recorded Future, w odróżnieniu od wehikułu ze znakomitej trylogii filmów „Powrót do przyszłości”, nie pozwoli na podróże w czasie, ale za to pozwoli analitykom finansowym, informacyjnym i prognozującym zbierać i organizować obserwacje dotyczące przyszłości. Maszyna organizuje informacje o prognozowanej przyszłości i udostępnia je jej klientom, z których wymienić można już teraz najważniejsze agencje rządowe i firmy handlowe na całym świecie. Recorded Future nie jest co prawda projektem i częścią firmy Google, ale została doinwestowana przez inwestycyjne ramię firmy z Mountain View. Ponadto wykorzystane w niej zostało oprogramowanie Google’a i zastosowane zostały „tajemnicze” algorytmy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.