HANNspree mały i mniejszy, czyli komputery dla osób ceniących sobie mobilność

Najnowsze przenośne komputery HANNspree to propozycja dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują lekkiego, wydajnego, a jednocześnie długo pracującego na akumulatorze sprzętu.

SN10E2 to 10-calowy netbook, który  wykorzystuje moc i energooszczędność platformy Intel Atom, natomiast SN12E2 to 12-calowy notebook oparty o procesor Intel SU4100.

Obydwa komputery są w stanie pracować na w pełni naładowanym 6-komorowym akumulatorze do 8 godzin (notebook) i do 6 godzin (netbook), przy niskim obciążeniu procesora i podsystemu graficznego (czytanie tekstów, przeglądanie stron internetowych).

Netbook SN10E2 jest małym komputerem, który można zmieścić w damskiej torebce lub dużej kieszeni bojówek. Netbook może pełnić funkcje podstawowego komputera, gdy użytkownik nie zamierza korzystać z programów wymagających bardzo procesora i systemu graficznego. Jego zaletami są duża niemal klasycznej wielkości klawiatura, długi czas pracy na baterii i przystępna cena.

Notebook SN12E2 wykorzystuje mocniejszy procesor i system graficzny Intela (Intel SU4100 / Intel GMA4500), a jego obudowa jest tylko nieco większa od netbooka, gdyż ekran tu zastosowany ma 12 cali przekątnej. Wagą także nie odbiega znacząco od netbooka. Komputer ten przy większej mocy jest w stanie pracować tak samo długo, a w niektórych przypadkach nawet dłużej niż model SN10E2. Jego przeznaczeniem jest praca z bardziej rozbudowanymi aplikacjami, które wymagają mocniejszego systemu niż ma to miejsce w przypadku netbooka.

  • Cena za model 10″ SN10E2 z Linuksem wynosi około 920 zł.
  • Cena za model 12″ SN12E2 z Linuksem wynosi około 1 830 zł.

Gwarancja na oba sprzęty wynosi 24 miesiące.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.