Lustrzanka Sony dla początkujących

Obok lustrzanek bez lustra z serii NEX, Sony dodaje do swojej oferty również lustrzankę dla początkujących Alpha A290, wyposażoną w 14,2-megapikselowy czujnik APS-C.

Kilka dni temu Sony zaprezentowało swoje nowe aparaty w standardzie Mikro Cztery Trzecie, a dzisiaj tajwański oddział japońskiego producenta uzupełnia swoją ofertę o nową lustrzankę dla początkujących. Model Alpha A290 oferuje 14,2-megapikselową matrycę CCD APS-C, procesor obrazu BIONZ, zintegrowaną stabilizację obrazu SteadyShot, zakres czułości do ISO 3200, funkcję zdjęć seryjnych z prędkością 2,5 klatki na sekundę, a także 2,7-calowy ekran LCD, gniazdo kart pamięci MemoryStick Pro Duo i SD/SDHC oraz te same co w modelu A230 – złącze HDMI i tryb Quick Autofocus Live View, który umożliwia kadrowanie zarówno za pomocą ekranu LCD, jak również elektronicznego wizjera.

Lustrzanka Sony A290 w zestawie z obiektywem 18-55mm f/3.5-5.6 SAM ma kosztować 9 990 000 dongów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1700 złotych.

Zobacz nasz ranking lustrzanek cyfrowych!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.