Mobilne skanowanie „od ręki”

SCANLINE MT4090 to mobilny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, który ma zapewnień użytkownikom niezłą jakość skanowanych obrazów.

SCANLINE zapewnia dwa  tryby skanowania: kolorowy lub monochromatyczny. Zeskanowane obrazy można następnie przejrzeć, wydrukować lub zamienić za pośrednictwem programu OCR na dokumenty Word lub Excel – SCANLINE jest bowiem dostępny w pakiecie z oprogramowaniem OCR firmy ABBYY.

Sprawne i dokładne skanowanie ma być możliwe dzięki systemowi prowadzącemu z czterema rolkami, co ma gwarantować równomierne rozłożenie nacisku na podłoże. Skany można odczytać bezpośrednio z karty Micro SD lub podłączając urządzenie za pomocą kabla USB do komputera.

Niewielkie wymiary i waga, cicha praca, niezła w tej klasie urządzeń jakość (według zapewnień producenta) oraz rozdzielczość optyczna 600 dpi sprawiają, że SCANLINE jest produktem, który może zainteresować osoby ceniące sobie mobilność.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.