Smartfon Motorola Shadow na nieoficjalnym zdjęciu

Motorola Shadow z interfejsem HDMI i procesorem OMAP

Do Sieci wyciekły informacje o najnowszym smartfonie firmy Motorola, który ma być wyposażony w 4,1-calowy ekran dotykowy, złącze HDMI oraz system Google Android.

Do oferty firmy Motorola wkrótce powinien trafić kolejny telefon komórkowy z systemem operacyjnym Google Android. Jak wynika z informacji dostępnych w Sieci, smartfon o nazwie Shadow ma być wyposażony w 4,1-calowy ekran dotykowy, 8-megapikselowy aparat cyfrowy, złącze HDMI, 8 GB wbudowanej pamięci, gniazdo kart pamięci microSD, a także procesor OMAP3630 z taktowaniem 700 MHz – nieco wolniejszy od powszechnie używanego Snapdragona, ale zarazem nieco szybszy od procesora użytego w smartfonie Motorola DROID. W przeciwieństwie do tego modelu, Shadow nie posiada jednak klawiatury QWERTY, dzięki czemu jest nieco lżejszy.

Nie wiadomo, kiedy Motorola oficjalnie zaprezentuje swoje nowe urządzenie, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, iż powinno nastąpić to na przełomie czerwca i lipca.

Koniecznie sprawdź nasz ranking smartfonów!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.