Multidotyk dla zwykłych monitorów

Multidotykowa nakładka na 21,5-calowe monitory LCD

Firma Albatron oferuje odporną na zarysowania, multidotykową nakładkę na zwykłe monitory LCD o przekątnej ekranu 21,5 cala.

Albatron EM215 to nakładka na zwykłe (nie dotykowe), panoramiczne monitory LCD, która nada im multidotykowe możliwości, aby mogły wpasować się w filozofię systemu operacyjnego Windows 7. Moduł jest zbudowany z hartowanego szkła, dzięki czemu jest odporny na zarysowania, a ponadto pasuje do monitorów o maksymalnej przekątnej ekranu 21,5 cala. Urządzenie korzysta z optycznej struktury dotyku i wspiera zarówno dotyk palcami, jak również rysikiem. Dodatkowo można go zainstalować na każdym pasującym do rozmiaru nakładki monitorze, bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi. Montaż trwa zaledwie minutę. Podczas normalnej pracy, moduł pobiera 1W mocy.

Albatron zamierza szerzej pokazać swój nowy wynalazek podczas targów komputerowych Computex, które odbędą się na początku czerwca. Na tę chwilę, nie ma informacji o dacie rynkowej premiery i cenie nakładki EM215.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.