Ulepszony pasek narzędzi oferuje bezpieczny dostęp do Facebooka i Skype'a

Nowy pasek narzędzi AVG Security Toolbar

AVG Technologies modernizuje swój pasek narzędzi dla przeglądarek, który teraz oferuje bezpieczny dostęp do Facebooka, Skype'a, a nawet informacji o pogodzie.

Pasek narzędzi AVG Security Toolbar funkcjonuje, jak bezpieczny portal, poprzez który można odbierać powiadomienia, zaczepiać i zapraszać znajomych, wysyłać zaproszenia na wydarzenia oraz aktualizować swój status. Autorską funkcję Facebook Notifier można tak skonfigurować, aby pokazywała tylko te powiadomienia, które użytkownik chce otrzymywać. Pasek jest dostępny bezpłatnie, jako opcjonalna funkcjonalność we wszystkich produktach z gamy oprogramowania zabezpieczającego AVG.

Obecni klienci AVG otrzymają nowe funkcje paska narzędzi w ramach kolejnej wyznaczonej aktualizacji; do aktualizacji firma zachęca również użytkowników, którzy mają już zainstalowany pasek narzędzi AVG Security Toolbar. Nowi klienci mogą pobrać pasek narzędzi wraz z dowolnym produktem z oferty oprogramowania zabezpieczającego AVG do domu lub do firmy pod tym adresem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.