Każda wiadomość MMS wysyłana z sieci Orange i do sieci Orange jest automatycznie przesyłana do aplikacji antywirusowej

Orange najmniej lubianą marką operatorów GSM?

Magazyn "Trade Marketer" przeprowadził sondaż na próbie losowej internautów, w której wzięło udział 1 026 ankietowanych. Celem sondażu było określenie najmniej lubianego operatora telefonii komórkowej.

Sondaż został przeprowadzony przy udziale internautów serwisu społecznościowego Facebook i Goldenline, korzystających z usług wszystkich operatorów wymienionych w sondażu. Dodatkowym badanym czynnikiem, było sprawdzenie, czy uczestnik sondażu dalej korzysta z danej marki.

Wyniki sondażu:

(7 maja 2010r. godz. 18:30)

4 miejsce: Plus GSM [18%]

3 miejsce: Play [20%]

2 miejsce: Era GSM [30%]

1 miejsce: Orange [32%] (najmniej lubiany operator)

Dla 77% badanych, wskazywana przez nich marka nie jest już operatorem telefonii komórkowej, z usług którego korzystają.

– To tylko pewna forma małego eksperymentu – mówi Jacek Kotarbiński, założyciel strony i współwydawca magazynu „Trade Marketer”. – Duże i znane marki, pomimo przeznaczania dużych budżetów na masową komunikację marketingową, czasami gubią istotę procesów biznesowych, jaką jest zadowolony i lojalny klient. Jestem przekonany, że nasze szybkie sondaże oraz dyskusje na ten temat, pozwolą zwrócić uwagę znanych i powszechnie rozpoznawanych brandów na jakość ich współpracy z klientem – dodaje.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.