HP Slate ma mierzyć 150 x 234 x 14,7 milimetra i ważyć 670 gramów

HP wstrzymuje prace nad tabletem

Według najnowszych informacji od pracowników firmy HP, prace rozwojowe nad tabletem HP Slate zostały wstrzymane po to, aby "dostarczyć lepsze doświadczenia użytkownikom".

O tablecie HP Slate słyszeliśmy już kilkukrotnie, jednak największy producent komputerów jeszcze oficjalnie nie zaprezentował swojego nowego produktu i wygląda na to, że w najbliższym czasie nie zaprezentuje. Prace rozwojowe nad urządzeniem zostały bowiem wstrzymane, jak podaje serwis NetbookNews, który ma swoje dojścia wewnątrz firmy HP. – Dzisiaj pracownicy otrzymali oficjalną, wewnętrzną wiadomość aby wstrzymać prace rozwojowe nad tabletem. Powodem jest chęć dostarczenia lepszych doświadczeń użytkownikowi – twierdzi kontakt serwisu z firmy HP.

Być może to ostateczny dowód na to, że HP postanowiło wykorzystać przejęcie firmy Palm i zamiast systemu Windows 7, w swoim nowym tablecie HP Slate, umieści system WebOS. Aby jednak ten proces mógł się dokonać, HP musi poczekać na finalizację transakcji. Być może HP będzie chciało również skorzystać z nowej oferty Intela – platformy Moorestown.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.