Gry wojenne w natarciu!

Przegląd gier 2010: maj i czerwiec

Gracze nie mogą narzekać na wiosenny okres, który zaowocował w wiele godnych zapamiętania produkcji. Przyjrzyjmy się, co jeszcze ukaże się niebawem.

Galeria: Przegląd gier 2010: Maj i czerwiec

Druga wojna światowa znów powraca pod postacią aż trzech gier: R.U.S.E oraz Theatre of War2: Kursk 1943 to przedstawiciele gatunku gier strategicznych, trzecia gra – Birds of Prey, to rasowy symulator lotów. Z nadchodzących gier akcji należy wymienić: Prince of Persia: The Forgotten Sands, Mafia 2 i, tytuł, którym już od jakiegoś czasu zachwycają się posiadacze konsol – Darksiders: Wrath of War, który jest prawdziwą perełką jeśli chodzi o slashery.

Kolejna gra z serii LEGO nie porusza, tym razem, tematu kultowych Gwiezdnych Wojen czy Indiany Jonesa. Tym razem gracze wcielą się w rolę słynnego już czarodzieja Harry’ego Pottera. Gra będzie na pewno mniej brutalna niż pozostałe premiery. Nawet Split/Second Velocity – wyścigi samochodowe, zachęcają graczy do zepchnięcia przeciwników z toru wszystkimi dostępnymi środkami.

Galeria: Przegląd gier 2010: Maj i czerwiec

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.