Scenariusz niemal jak w filmie The Ring

Przeklęty numer telefonu „zabił” wszystkich, którzy go mieli

Bułgarska firma telekomunikacyjna wycofała numer telefonu ze swoich systemów, po tym jak każdy użytkownik tego numeru zginął.

Dyrektor firmy Mobitel, Vladimir Grashnov, wziął od swojej firmy numer telefonu 0888-888-888 i korzystał z niego w swoim prywatnym telefonie. Zmarł w 2001 roku w wieku 48 lat, w wyniku powikłań po chorobie nowotworowej. Być może nic w tym dziwnego nie ma, ale to dopiero początek. Mobitel po śmierci swojego CEO przekazał numer Konstantinowi Dimitrovowi, który okazał się szefem mafii i zginął w strzelaninie wkrótce po otrzymaniu feralnego numeru. Następnie numer trafił w ręce Konstantina Dishlieva, który, a jakże, okazał się dilerem narkotykowym i również zginął w wyniku postrzału. Wszystkie te wydarzenia odbyły się na przestrzeni czterech lat.

Oczywiście jest to najprawdopodobniej zbieg okoliczności, ale Mobitel woli dmuchać na zimne i zablokował „śmiercionośny” numer 0888-888-888.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.