Red Dead Redemption – ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma.

Red Dead Redemption to następca kultowej sagi Grand Theft Auto i zarazem sequel gry Red Dead Revolver. Gra była wyczekiwana z wielkim apetytem od czasu pierwszej zapowiedzi aż do premiery, która odbyła się 21 maja. Czy spełniła pokładane w niej oczekiwania? Niestety, nie wiemy. Gry na półkach sklepowych zwyczajnie nie ma. Sklepy dostały bardzo mało (często po kilka sztuk) pudełek z grami, które, jak nietrudno się domyślić, rozeszły się w błyskawicznym tempie. Sfrustrowany autor tego newsa potwierdza te informacje…

Poprosiliśmy polskiego dystrybutora, firmę Cenega, o komentarz. Jak tylko go otrzymamy, od razu go opublikujemy. Wzorem portalu GRY-OnLine.pl sugerujemy, byście informowali w komentarzach czy i gdzie widzieliście tę grę. A żeby jeszcze bardziej was poirytować i zaostrzyć apetyty, prezentujemy zwiastun:

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.