Red Dead Redemption – nie ma gry, a już zapowiedziano dodatek

Red Dead Redemption ma zadebiutować na rynku 21 maja. Twórcy gry, firma Rockstar Games, zapowiedzieli już pierwszy, na szczęście darmowy, dodatek do gry.

Red Dead Redemption, które ma zadebiutować 21 maja na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, będzie miało w momencie premiery opracowany pierwsze rozszerzenie. Będzie ono darmowe i przeznaczone wyłącznie dla wielbicieli rozgrywki wieloosobowej. Outlaws to the End Co-Op Mission Pack wprowadzi do gry cztery dodatkowe misje, które będzie można przejść z innymi graczami (maksymalnie czteroma równocześnie).

W misji Walton’s Gold gracze będą musieli przejąć od bandytów kopalnię złota, jej bogactwa i zbiec zanim zostanie ona zasypana przez podłożone ładunki wybuchowe. Z kolei w The River będziemy płynąć tratwą i bronić się przed atakującymi nas przeciwnikami. Z kolei w Ammunition będziemy musieli pozbyć się dział artyleryjskich atakujących oblegane miasto meksykańskie za pomocą karabinów Gatling i snajperskich. Ostatnia misja to tajemnica Rockstar Games. Wszystkie cztery przygody będą miały swoje Osiągnięcia/Trofea.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.