Freeware'owy program ITN Converter przygotowuje punkty geograficzne i pliki trasy na potrzeby urządzeń nawigacyjnych TomTom.

Samodzielnie planujemy trasy i przenosimy je do nawigacji

Trasę podróży możemy wygodnie zaplanować za pomocą programów takich jak Google Earth. Niestety nie można bezproblemowo przenieść jej do urządzenia nawigacyjnego.

Można to jednak zrobić drogą okrężną. W tym celu skorzystamy z freeware’owego narzędzia ITN Converter.


Instalacja narzędzia

Po odszukaniu programu na płycie, uruchamiamy plik startowy. Przechodzimy do wybranego pliku trasy i klikamy polecenie »Otwórz«. W oknie programu będą widoczne wszystkie punkty docelowe wczytanej trasy. Za pomocą przycisków możemy zmienić ich kolejność, usunąć poszczególne punkty lub dodać nowe punkty, podając ich współrzędne. Dodatkową możliwość kontynuacji planowania trasy zapewnia ikona »Editor«. Okno wykorzystuje mapy Google i umożliwia definiowanie nowych celów poprzez kliknięcie na mapie. W wyświetlonym oknie możemy kontynuować planowanie trasy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.