Galaxy Spica ma być zastąpiony modelem Galaxy 3

Samsung przygotowuje następcę Galaxy Spica

W Sieci pojawił się filmik, prezentujący nowy model z serii Galaxy. Smartfon o oznaczeniu i5801 ma oferować system Android 2.1, łączność WiFi 802.11n oraz Bluetooth 3.0.

Chociaż wydawało się, że po zapowiedzi aktualizacji systemu Google Android w smartfonie Galaxy Spica do wersji 2.1, ten szybko nie będzie miał swojego następcy, to Samsung jednak przygotowuje nowego smartfona, który ma zastąpić właśnie model i5700. Urządzenie o oznaczeniu i5801, według niepotwierdzonych informacji, ma posiadać system operacyjny Google Android 2.1, łączność WiFi 802.11n oraz Bluetooth 3.0. Nieoficjalnie mówi się także o pojemnościowym ekranie AMOLED o dość niskiej rozdzielczości 240 x 400 pikseli. Wiadomo również, że na rynek ma trafić pod nazwą Galaxy 3 i będzie najprawdopodobniej tańszą alternatywą dla multimedialnego kombajnu o nazwie Galaxy S. Więcej informacji powinniśmy poznać wkrótce, a na razie mamy dla was filmik:

Koniecznie sprawdź też, który smartfon jest najlepszy!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.