Smartfon z 14-megapikselowym aparatem

Jeśli jesteście fanami megapikselowego wyścigu w smartfonach, to z pewnością ucieszy was fakt, że tajwański Altec zaprezentował urządzenie dzwoniące z aparatem o rozdzielczości 14 Megapikseli.

Wszyscy doskonale wiemy, że ilość Megapikseli w aparacie to nie wszystko, jednak dla tych nieświadomych, dla których im większa liczba stoi przed wyrazem „Megapixels”, tym lepiej, tajwańska firma Altek przygotowała smartfona Leo. Urządzenie wyposażono w 14-megapikselowy aparat fotograficzny z 3-krotnym zoomem optycznym, LED-owym i ksenonowym fleszem oraz możliwością rejestrowania materiałów filmowych w rozdzielczości 720p. Nie ma jednak żadnych informacji o rozmiarze matrycy, ani jakości zastosowanej optyki. Smartfon posiada natomiast dodatkowo dotykowy wyświetlacz, łączność 3.5G, łączność WiFi oraz najprawdopodobniej system operacyjny Google Android.

Smartfon Altek Leo powinien oficjalnie zadebiutować w czerwcu 2010 roku podczas wystawy CommunicAsia w Singapurze, kiedy to powinniśmy poznać nieco więcej szczegółów na temat telefonu z aparatem o największej dotychczas rozdzielczości.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.