The Force Unleashed II – Ciemna Strona Mocy powróci pod koniec października

Star Wars: The Force Unleashed II ukaże się 26 października. Miłośnicy Gwiezdnych Wojen będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Star Wars: The Force Unleashed to gra, która byłą nadzorowana przez samego George’a Lucasa. Historia w niej opowiedziana łączy wydarzenia z trzeciego i czwartego epizodu Gwiezdnych Wojen. Gra odniosła sukces na całym świecie i skłoniła LucasArts do opracowania sequela. TyStar Wars: The Force Unleashed to gra, która byłą nadzorowana przez samego George’a Lucasa. Historia w niej opowiedziana łączy wydarzenia z trzeciego i czwartego epizodu Gwiezdnych Wojen. Gra odniosła sukces na całym świecie i skłoniła LucasArts do opracowania sequela.

Tym razem wygląda na to, że historia nie będzie kanoniczna, czyli spójna z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Ze zwiastunu (opublikowany poniżej) wynika, że Starkiller oddał się Ciemnej Stronie Mocy (alternatywne, niekanoniczne zakończenie pierwszej części gry). Czy nasze domysły okazały się słuszne, dowiemy się 26 października. Gra będzie dostępna na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i PSP.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.