The Force Unleashed II, Red Dead Redemption i Rapture Metro Pack – oficjalne zwiastuny

Twórcy gier komputerowych wybrali sobie majówkę jako dzień wielkich ogłoszeń. W Sieci pojawiły się trzy nowe zwiastuny do gier Red Dead Redemption, Rapture Metro Pack i Force Unleashed II.

Na początku zaprezentujemy wam nowy zwiastun do westernu Red Dead Redemption, czyli gry, której opracowaniem zajęła się ta sama ekipa, co stworzyła Grand Theft Auto. Reklama robi wrażenie: wygląda na to, że grze nie zabraknie żadnego elementu znanego z najlepszych, filmowych produkcji. Gra pojawi się 21 maja na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Warto też przyjrzeć się Rapture Metro Pack, czyli pierwszemu dodatkowi do gry BioShock 2. Niestety, nie wiemy kiedy on się ukaże, bowiem jego premiera została opóźniona. Na rozszerzeniu skorzystają wyłącznie wielbiciele gry wieloosobowej.

Na deser zostawiamy pierwsze zrzuty ekranu z Star Wars: The Force Unleashed II, czyli kultowego slashera utrzymanego w gwiezdnowojennej konwencji. Gra pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości na Xboksa 360 i PlayStation 3. Zrzuty ekranu umieściliśmy w galerii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.