Torchlight, gra twórców Diablo, w oficjalnej polskiej dystrybucji (aktualizacja!)

Torchlight to produkcja, która wyszła spod skrzydeł mistrzów gatunku hack'n'slash, byłych członków studia Blizzard – Runic Games – ludzi odpowiedzialnych za dwie części Diablo.

Debiutanckie dzieło Runic Games zabierze nas do tytułowego miasta Torchlight, gdzie w kopalniach, w których wydobywa się mityczny Żar, zalęgło się zło. Hordy demonów pojawiły się na wszystkich poziomach kopalni i gracz, wybierając jedną z trzech dostępnych w grze klas postaci, będzie musiał je oczyścić i dowiedzieć się co spowodowało emanację sił ciemności. Nic nie jest oczywiste, kiedy wziąć pod uwagę fakt iż Żar ma wpływ na wszystko i na wszystkich.

Torchlight to efektowne połączenie stylu World of Warcraft, z dynamiką i miodnością Diablo. Gra została doceniona na tegorocznym Game Developer Choice Awards, jako najlepszy debiut 2009 roku.

Muzykę do gry stworzył sam Matt Uelmen – twórca i współtwórca udźwiękowienia do hitów takich jak Diablo, StarCraft, czy World of Warcraft.

Gra Torchlight ukaże się 19 czerwca 2010r., w skład polskiej edycji wejdą:

  • gra Torchlight w polskiej wersji kinowej,
  • edytor pozwalający na nieograniczone tworzenie własnych przygód, questów, lokacji, broni i potworów,
  • bogata instrukcja,
  • dwie naklejki,
  • materiały dodatkowe na płycie DVD

A wszystko to w eleganckiej obwolucie i w cenie 69,90 PLN. Polskim dystrybutorem jest firma FonoGAME.

Aktualizacja: Premiera została przesunięta na 26.06.2010

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.