Wciel się w Alana Wake’a i zdobądź 10 tysięcy złotych – bez użycia konsoli do gier

Autor bloga GAME ODYSSEY poinformował, że zaginęła jego dziewczyna – Anna Keller. Za jej odnalezienie oferuje 10 tysięcy złotych. "Zaginięcie" jest częścią promocji gry Alan Wake.

Alan Wake to gra opracowywana przez Remedy i Microsoft, która powstawała w rekordowym okresie sześciu lat przy wykorzystaniu astronomicznego budżetu. Superprodukcja, by zapewnić jak największe dopracowanie, opracowywana jest wyłącznie na jedną platformę – Xboksa 360. Gra ukaże się 14 maja, ale już teraz rusza gigantyczna akcja promocyjna. Po premierze sześcioodcinkowego serialu fabularnego Bright Falls, którego fabuła poprzedza wydarzenia z gry, czas na konkurs w detektywa, w którym główną nagrodą jest 10 tysięcy złotych.

Anna Keller to dziewczyna autora bloga GAME ODYSSEY. Podobnie jak w przypadku Alana Wake’a, Keller zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Wyniki śledztwa (oczywiście, nieskutecznego, by gracze mieli nad czym główkować) będą publikowane na blogu. Osoba, która jako pierwsza odnajdzie dziewczynę, wygra 10 000 zł. Nagrodami pocieszenia mają być konsole Xbox 360 i gry Alan Wake.

0
Źródło: GRY-OnLine.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.