Odnaleziony w kawiarni prototyp nowego iPhone'a zwiększył oglądalność Gizmodo, ale naraził redakcję na duże nieprzyjemności

Wideorozmowy w iPhone’ie będą „na pewno”

Sam Mendes, reżyser filmu American Beauty, jest w trakcie kręcenia reklamy nowego iPhone'a czwartej generacji. Dzięki przeciekom z planu zdjęciowego wiemy, że palmofon Apple'a będzie obsługiwał wideorozmowy.

Pojawiają się pierwsze przecieki z realizowanych przez Mendesa reklam nowego iPhone’a. Jak dowiedział się ze swojego zaufanego źródła portal Engadget, jeden ze spotów będzie pokazywał matkę i córkę, które rozmawiają ze sobą za pomocą wideoczatu. Telefony trzymane przez nie w rękach są wyposażone w dodatkową kamerkę właśnie do wideo rozmów.

Czy to nie sam Steve Jobs uważał, że wideo czaty są absolutnie zbędne? A skoro już mamy być złośliwi, to czy nie to samo mówił o MMS-ach czy wielozadaniowości systemu? Mamy przynajmniej nadzieję, że wideoczaty w iPhone’ie nie będą promowane jako „innowacja w telekomunikacji”…

Premiera telefonu najprawdopodobniej nastąpi na konferencji WWDC.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.