Windows Phone 7 „ma podbić świat”

Jeden ze slajdów zaprezentowanych podczas paryskiej konferencji ReMIX pokazuje zdumiewający optymizm Microsoftu. Firma spodziewa się, że do końca przyszłego roku 30 milionów sprzedanych smartfonów będzie miało w sobie Windows Phone 7.

Microsoft bardzo mocno wierzy w swój nowy system operacyjny. Podczas prezentacji jego działania na żywo, zaprezentowano też kilka slajdów dotyczących jego przyszłości. Uwagę zwrócił jeden z nich, z którego wynika, ze do końca przyszłego roku gigant z Redmond spodziewa się 30 milionów sprzedanych telefonów z Windows Phone 7.

Porównajmy to z dokonaniami konkurencji: to ponad dwa razy więcej, niż sprzedanych iPhone’ów po pierwszym roku premiery, a wiemy też, że obecnie i Android sprzedaje się znakomicie. Co więcej, te statystyki mówią tylko o samym Windows Phone 7, a nie o innych mobilnych produktach Microsoftu. Czy gigant z Redmond naprawdę wierzy, że zdobędzie w rok 40 procent mobilnego rynku? Życzymy mu dobrze, ale mamy swoje wątpliwości.

0
Źródło: MobileTechWorld
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.