Wykop dostępny w App Store

Serwis Wykop.pl udostępnił aplikację umożliwiającą korzystanie z mobilnej wersji systemu na urządzeniach Apple: iPhone oraz iPod touch. Aplikacja jest darmowa i dostępna w App Store.

Dzięki aplikacji osoby posiadające iPhone lub iPod touch będą mogły korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu Wykop.pl.

Jak zapewniają twórcy Wykopu, dostępny w App Store program przenosi 99% funkcjonalności webowej serwisu na mobilne urządzenia Apple. Aplikacja pozwala na przeglądanie, dodawanie i komentowanie znalezisk na Wykopie. Osoby korzystające z narzędzia na iPhone będą mogły również uczestniczyć w życiu społeczności serwisu, dzięki rozbudowanym funkcjom komunikacyjnym. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu takich opcji jak dyskusje z innymi użytkownikami oraz wykopywanie i zakopywanie wykopów.

Premiera aplikacji Wykop jest zapowiedzią dalszych prac nad mobilnym dostępem do serwisu. Jak mówi Michał Białek, dyrektor operacyjny Wykop.pl, – W tym roku postawimy duży nacisk na udostępnianie i doskonalenie wersji mobilnej serwisu. Aplikacja na iPhone i iPod touch to dopiero początek tych prac – komentuje Białek,

Wykop na iPhone dostępny jest od 2 maja. Już pierwszego dnia po publikacji trafił na pierwsze miejsce w polskiej wersji App Store, jako najczęściej pobierana aplikacja.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.