Flash na iPhone'ie jest, ale tylko tym po jailbreak'u

Apple iOS4 już dostępny dla iPhone’a 3GS i 3G

Apple w dniu dzisiejszym wydaje aktualizację swojego systemu operacyjnego dla telefonów iPhone 3GS oraz 3G - iOS4.

Jak już wiemy, nowy iPhone 4 bije wszelkie rekordy popularności wśród użytkowników, ale pomimo tego, a może właśnie dzięki temu, Apple nie wyrobi się na czas z dostawami swoich nowych jabłuszek. Nie ma jednak żadnych opóźnień jeśli chodzi o premierę nowego systemu Apple iOS4 dla telefonów iPhone 3GS oraz 3G, który właśnie jest udostępniany wszystkim posiadaczom w/w urządzeń. System można pobrać jako darmową aktualizację poprzez serwis iTunes. Najważniejszymi nowościami w iOS4 są: (niepełna) wielozadaniowość, foldery, usprawniona poczta, aplikacja iBooks oraz reklamy iAds. Więcej o systemie (jeszcze pod dawną nazwą iPhone OS 4.0) dowiecie się z tego artykułu.

Na koniec dodamy, że długo wyczekiwana funkcja wielozadaniowości będzie działać wyłącznie na iPhone’ach 4 oraz 3GS, jednak nieoficjalnie użytkownicy iPhone’a 3G również będą mogli ją odblokować.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.