Flash na iPhone'ie jest, ale tylko tym po jailbreak'u

Apple odkupiło od Cisco nazwę iOS

Siła perswazji Steve'a Jobsa po raz kolejny się uwidoczniła, jako że Apple odkupiło od sieciowego potentata Cisco, nową nazwę swojego systemu mobilnego - iOS 4.

Już wczoraj podczas premiery nowego iPhone’a 4, Steve Jobs poinformował o zmianie nazwy swojego mobilnego systemu operacyjnego z iPhone OS na iOS. Od razu poinformowałem was o tym, że nazwa iOS jest w chwili obecnej używana przez potentata sieciowego Cisco dla jego własnego oprogramowania Internetwork Operating System. Apple przekonało jednak firmę z San Jose, aby ta umożliwiła korzystania ze skrótu nazwy systemu Cisco – iOS, dla systemu operacyjnego na iPhone’a, iPoda touch i iPada. W tle oczywiście są ogromne pieniądze, jakie firma z Cupertino musiała zapłacić, jednak szczegóły dotyczące umowy nie zostały podane. I prawdopodobnie nigdy nie zostaną. Dowiedz się wszystkiego o nowym iPhone’ie 4!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.